«Путіне, прийди!» У справі про вбивство випускниці на Тернопільщині сплив цікавий факт

«Путіне, прийди!» У справі про вбивство випускниці на Тернопільщині сплив цікавий факт

Експерт-криміналіст із телеканалу СТБ Наталя Костилєва, яка разом із екстрасенсом має розслідувати вбивство 17-річної випускниці Ірини Мукоїди в селі Вишнівець Тернопільської області, у 2014 році закликала до зміни меж України.
Про це стало відомо з офіційного прес-релізу прокуратури, що був оприлюднений у червні 2015 року. Його скріни на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував депутат Збаразької міської ради Андрій Рудан, передає obozrevatel.com.


У документах йдеться про те, що жителька міста Кременець Тернопільської області Наталя Костилєва у березні 2014 року, у період збройної окупації Росією Криму, публічно закликала до зміни меж території України.

Окрім цього, вона опублікувала на сайті міста звернення під назвою: «А может Крым даёт нам пример?», у якому закликала читачів підтримати порушення територіальної цілісності і недоторканості України.
Протиправну діяльність Костильової викрили працівники УСБ України в області.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 11 червня 2015 року її визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, затверджено угоду між прокурором та підозрюваним про визнання винуватості та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, умовно, з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

За даними видання «Файне місто», розслідувати вбивство випускниці Ірини Мукоїд у п’ятницю, 7 липня, взялася команда шоу «Слідство ведуть екстрасенси» разом із експертом-криміналістом проекту Наталією Костилєвою.

У вбивстві 17-річної Ірини Мукоїди із села Вишнівець Тернопільської області односельці запідозрили місцевих мажорів.

З вимогою провести відкрите розслідування вбивства 17-річної випускниці Ірини Мукоїди жителі села Вишнівець Тернопільської області перекрили міжнародну трасу М-19 «Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече — державний кордон із Румунією».

Після того, як поліція назвала вбивцю 17-річної випускниці, мати Ірини піддала сумніву це рішення.

Згодом жителі села попросили відсторонити представників тернопільської поліції від розслідування вбивства Ірини.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий