П’яне водіння «слуги» Васильковського: у патрульних зникли всі відео інциденту

П’яне водіння «слуги» Васильковського: у патрульних зникли всі відео інциденту

У співробітників Патрульній поліції нібито зникли відеозаписи затримання народного депутата від «Слуги народу» Ігоря Васильковського, який 28 червня їхав за кермом у п’яному вигляді. Причиною могли стати погрози від рослих чоловіків спортивної статури, які за словами очевидців, приїхали на місце інциденту і почали погрожувати співробітникам правоохоронних органів.
Про це повідомив Telegram-канал «Через плече». У публікації зазначено, що «сутичка» з патрульними через затримання вищезгаданого парламентарія настільки загострилася, що правоохоронцям довелося викликати начальство.


«На місце довелося приїхати самому начальнику патрульної поліції. В результаті, як виявилося, жодного відео з боді-камер патрульних немає. Все стерли. Оскільки під час розбірок поліцейські неодноразово попереджали, що ведеться відеофільмування», – відзначили автори публікації.

Вони додали, що без висвітлення цієї інформації у ЗМІ, а також без створення резонансу одіозний нардеп зможе піти від відповідальності.Протокол про порушення, права Васильковського і відповідь на запит в НП.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий