Радник Зеленського проти його зустрічі з Путіним віч-на-віч

Радник Зеленського проти його зустрічі з Путіним віч-на-віч

Радник з безпеки та оборони в команді Володимира Зеленського Іван Апаршин заявив, що не радить новообраному президенту вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним та розмовляти з бойовиками на Донбасі.
Про це він сказав в ефірі програми DROZDOV телеканалу ZIK.


За його словами, будь-які переговори з Путіним слід вести лише з представниками «потужни країн, з якими він не зможе гратися»..

«Я б не радив президенту України зустрічатися сьогодні у такому форматі (віч-на-віч — ред.). Я не вірю, що потім  Путін буде щось нам гарантувати. Я не вірю йому», — пояснив Апаршин, зазначивши, що такі переговори були б безперспективними.«Я б ніколи не сів за стіл переговорів один-на-один з Путіним. Це програшний варіант», — додав він

Також  радник Зеленського сказав, що ніколи не підтримає позицію, якщо хтось порадить новообраному президенту вести перемовини з бойовиками окупованих районів Донецької і Луганської областей.

«Я ніколи цього не підтримаю. Я в принципі не допускаю того, що Україна може розмовляти з цими людьми», — заявив Апаршин.

Він розповів, що наразі бачить у Зеленського бажання вирішити питання війни на Донбасі.

«Я бачив у нього бажання вирішити цю проблему. Була така фраза: «На вигідних Україні умовах». Я думаю це важливо», — сказав радник.

При цьому він не уточнив, які саме умови у Зеленського вважають вигідними.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий