Рак убив відому російську акторку

Рак убив відому російську акторку

У понеділок, 4 вересня, в Росії після тривалої боротьби з онкологією померла відома акторка Стела Барановська.Як повідомила її адвокат Катя Гордон, останні дні життя були для жінки справжнім пеклом: її мучили нестерпні болі, вона не могла ні ходити, ні сидіти. «Останні дні ми були на зв’язку, Стеллина дитина навіть залишалася у мене вдома… Бабуся Стелли і її подружка Оля сьогодні о п’ятій ранку повідомили мені цю сумну новину. Зараз ми займаємося організацією похорону…», — розповіла Катерина російському виданню.

За її словами, Стеллу активно підтримували її подруги — Анфіса Чехова, Лєра Кудрявцева, Зара. Але всі зусилля були марними: хвороба безперервно прогресувала. Сиротою залишився маленький син.


«Стелла померла якоюсь мученицькою смертю… У диких болях і переживаючи за те, що ти Макс Котін, навіть в цій ситуації відвернувся від свого маленького сина. А ще вона плакала через твій пост Мадіна Татраєва про те, що вона шарлатан… Їй допомагали друзі… І жила вона в злиднях… Артем грошей дав квартиру зняти, Анфіса, Зара допомагали, як могли… А ось і немає людини… Є хлопчик Даня з прочерком в графі батьківство… А дідусь з бабусею, багаті світські люди і знати про нього не хочуть… Боляче, гидко і прикро», — написала адвокат на своїй сторінці в Inst agram.

 «Знай.ua» 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий