Главная / Новости / Происшествие / РНБО пішла на поступки телеканалам Медведчука: у Данилюка дали відповідь

РНБО пішла на поступки телеканалам Медведчука: у Данилюка дали відповідь

Рада національної безпеки і оборони України вирішила не вводити санкцій проти телеканалів «112 Україна» і NewsOne.Про це йдеться у відповіді пресслужби РНБО, повідомляють «Українські Новини«. Відомо, що ці медіа належать проросійському політику, куму президента РФ Володимира Путіна Віктору Медведчуку (новина доповнена подробицями).В документі наголошується, що постанова Верховної Ради від 4 жовтня 2018 року з ініціативою ввести санкції проти телеканалів була розглянута на РНБО 19 березня цього року.

У зв’язку з тим, що українське законодавство дозволяє вводити санкції проти юросіб-резидентів винятково у разі їхньої причетності до терористичної діяльності, РНБО доручила СБУ провести відповідну перевірку зазначених у постанові компаній (ТОВ «Новини 24 години», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Новий формат ТВ» та ТОВ «Аріадна ТВ»).

Читайте также   "Польські" хакери, які зламали сайт МЗС, лишили "послання" Україні ламаною польською мовою


«Службою безпеки України фактів, що підтверджують участь зазначених юридичних осіб у терористичній діяльності, не надано», – йдеться у відповіді РНБО.

Отже, причин для введення штрафів для телеканалів «112 Україна» і NewsOne не знайшли.

СБУ не надала доказів участі "112 Україна" і NewsOne у терористичній діяльності

СБУ не надала доказів участі «112 Україна» і NewsOne у терористичній діяльності

Пізніше у пресслужбі РНБО прояснили ситуацію із санкціями. Зазначається, що після пропозиції парламенту застосувати санкції до власників телеканалів «112 Україна» і NewsOne РНБО доручила СБУ перевірити юридичних осіб (перелік був зазначений у додатку до постанови Ради) на діяльність, яка дає підстави застосувати санкції.

Читайте также   Через Росію: Іспанія відправляє військові кораблі в Чорне море

«Апарат РНБО повідомив, що на сьогодні Службою безпеки фактів, які підтверджують участь зазначених юридичних осіб у терористичній діяльності, не надано, проте Служба продовжує роботу. РНБО України чекає висновків спецслужби для ухвалення відповідних рішень», – йдеться у повідомленні.

В РНБО запевнили, що поки триває «активна робота у цьому напрямку».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий