Роднянський показав Маріуполь напередодні його «смерті»: фото вразило мережу

Роднянський показав Маріуполь напередодні його «смерті»: фото вразило мережу

Відомий продюсер та режисер родом із Києва Олександр Роднянський показав фотографію різдвяного Маріуполя, зроблену у січні цього року. «Місто напередодні своєї смерті», – влучно описав знімок кінодіяч.
Кадр, який Роднянський розмістив у своєму Instagram, вразив багатьох користувачів мережі. Вони захоплювалися красою українського Маріуполя та згадували жахи, які довелося пережити місту з приходом «русского міра».


«Маріуполь, січень 2022 року. Дуже сильна, по-моєму фотографія – місто напередодні своєї смерті… Гарне, мирне і переважно російськомовне місто, жителі якого не знають, що всього через місяць їхнє життя буде зруйновано… Що російська артилерія та авіація практично зітруть Маріуполь з лиця землі, вбивши при цьому тисячі і тисячі його мирних жителівГіркий знімок», – залишив в описі режисер.

Роднянський показав Маріуполь напередодні його ''смерті'': фото вразило мережу

Роднянський також додав, що саме сьогодні цей кадр здається йому надихаючим. Режисер вважає, що фото гарного мирного Маріуполя має нагадувати українцям не про трагедію, яка сталася з містом через російських окупантів, а про його майбутнє. Про майбутнє всієї України.«Через страждання, горе та багато жертв, через щоденний подвиг українського народу – неминуче прийде перемога… І дивлячись на цю фотографію, я думаю про майбутню процвітаючу Україну – щасливу європейську державу, яка заплатила за свою свободу дуже високу ціну. Це майбутнє обов’язково настане. І Маріуполь повстане з мертвих», – підсумував медіа-менджер.

Не зміг пройти повз цей пост і телеведучий Андрій Бєдняков – уродженець Маріуполя, який за час війни втратив не лише рідне місто, а й маму, котра загинула в блокаді.

«Ось ці жахливі Бандерівці. Тримали в страху та розрусі Маріуполь. Навіть по фото видно, як жахливо було і які нещасні були люди. Ось тепер «життя налагоджується», «будинки збудували» та «2 світлофори поставили», – іронічно прокоментував шоумен фото.

Роднянський показав Маріуполь напередодні його ''смерті'': фото вразило мережу

Під постом зібралося чимало коментарів від людей із Маріуполя, яким вдалося виїхати з практично повністю знищеного загарбниками міста. За їхніми словами можна зрозуміти, що маріупольці не втрачають надії, вірять у якнайшвидше звільнення малої батьківщини та її відновлення.

Роднянський показав Маріуполь напередодні його ''смерті'': фото вразило мережу
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий