Росія не хоче переговорів, вони прийдуть за нашими територіями через пів року, – Зеленський

Росія не хоче переговорів, вони прийдуть за нашими територіями через пів року, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що країна-агресор Росія наразі не готова до мирних переговорів. Він вважає, що РФ запропонує їх лише тоді, коли буде бачити силу всього світу, який підтримує нашу державу.
Про це голова держави сказав на Бледському стратегічному форумі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). При цьому коли саме та як можуть початися перемовини з Росією, він не взявся передбачити.


«Вони не готові до переговорів, вони не мають бажання їх мати. Для них переговори – це низка ультиматумів про те, що ми маємо визнати Донбас і Крим як російську територію. І нещодавно вони публічно почали казати, що Україна має визнати південь нашої країни як російські території після того, як вони проведуть нову низку «референдумів», – сказав президент.

Зеленський зауважив, що РФ у цій війні поводиться як алігатор, бо прагне захопити все, що їй не належить.«Будь-що ти йому скажеш, будь-які слова, які ти йому скажеш, – у будь-якому випадку вони прийдуть за іншими територіями України протягом пів року, наприклад», – зазначив гарант.

 

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий