Росія оголосила дефолт за зовнішнім боргом – S&P

Росія оголосила дефолт за зовнішнім боргом – S&P

Росія оголосила дефолт за своїм зовнішнім боргом. Країна-терористка намагалася заплатити у рублях за дві номіновані у доларах облігації з терміном погашення 4 квітня.
РФ має 30-денний пільговий період із 4 квітня для виплати капіталу та відсотків, але рейтингове агентство S&P заявило, що не очікує, що ті конвертують у долари, враховуючи західні санкції. Обмеження підривають для росіян «готовність і технічні можливості дотримуватися умов своїх зобов’язань», повідомляє CNN.


Раніше в РФ пригрозили, що звертатимуться до судів, якщо Захід оголосить РФ дефолт за невиконанням зобов’язань щодо євробондів. Як заявив міністр фінансів Росії Антон Силуанов, це буде непростий процес.

«Ми будемо надавати в суді наші платіжки, які підтверджують намагання заплатити як у валюті, так і в рублях. Це буде непростий процес. Нам доведеться дуже активно доводити свою правоту, незважаючи на всі складнощі», – розповів Силуанов російським ЗМІ.
Як повідомив раніше Bloomberg, перший за більш ніж ціле століття зовнішній дефолт Росії видається фактично неминучим. Серед іншого, про це свідчить те, що Казначейство РФ припинило виплати доларових боргів із рахунків Росії в американських банках.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий