Главная / Новости / Происшествие / Росія позбулася головного свідка МН17: де «сплив» Цемах

Росія позбулася головного свідка МН17: де «сплив» Цемах

Дочка виданого Росії в рамках обміну свідка у справі MH17 Володимира Цемаха заявила, що вони з батьком повернулися на окуповану територію Донбасу.

Про це повідомило «Настоящее Время«. В який саме населений пункт повернувся колишній терорист «ДНР», Марія Левченко-Цемах не уточнила.

Відомо, що дочка живе в окупованому терористами Харцизьку, недалеко від Сніжного Донецької області, де жив її батько до затримання українськими спецслужбами.
Володимир Цемах, підозрюваний у справі MH17

Крім того, Левченко-Цемах зазначила, що її батько все ще перебуває в статусі свідка, і тому йому не будуть наймати адвоката.

Читайте также   ЗСУ вийдуть із Широкиного і Гранітного: стало відомо, які населені пункти будуть "сірою зоною"

«Всі, хто хотів, від батька свідоцтво отримали. Все, що ми хотіли сказати, ми сказали. Ніхто ні від кого не ховається, приховувати йому нічого», – заявила вона.

За її словами, Цемах дав свідчення «всім сторонам», в тому числі слідчим із Нідерландів.

«Усі вже отримали потрібні свідчення, які хотіли отримати, всі країни. Не будемо заважати їм працювати та розбурхувати громадськість», – зазначила вона.

Читайте также   Немецкие и австрийские СМИ обратили внимание на оффшорного профессора Валерия Иванова и его сына, который находится в розыске

На питання про подальші плани дочка Цемаха відповіла: «Жити».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...