Росія стягнула танки і облаштовує позиції на Донбасі: що відбувається

Росія стягнула танки і облаштовує позиції на Донбасі: що відбувається

Російські окупаційні війська приводять до готовності на лінії зіткнення на Донбасі: зокрема облаштовують нові позиції і стягують важке озброєння.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у своєму щоденному звіті. «Противник облаштовує нові артилерійські вогневі позиції, що є прямим порушенням Мінських домовленостей щодо відведення важкого озброєння. Також окупанти створюють і приховано розміщують поблизу лінії зіткнення окремі групи танків по 3-4 одиниці в кожній. Крім того, зросла кількість раптових перевірок готовності до дій за призначенням артилерійських, мінометних і танкових підрозділів російських окупаційних військ із їхнім розгортанням на бойових позиціях», — повідомляє розвідка.


При цьому наголошується, що терористи активно проводять навчання із забороненим Мінськими угодами озброєнням і посилюються на передовій важкою технікою.

Війна на ДонбасіНаприклад, окупаційне командування активізувало підготовку артилерійських, мінометних і танкових підрозділів, з’єднань і частин «1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ». З 27 травня на полігонах тимчасово окупованої території в Донецькій і Луганській областей триває інтенсивна підготовка артилерійських підрозділів, зокрема із проведенням стрільб із 122-мм артилерійських систем.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий