«Розмовляй зі мною російською, бо у*бу»: у Києві водій таксі висадив людей, які ображали державну мову

«Розмовляй зі мною російською, бо у*бу»: у Києві водій таксі висадив людей, які ображали державну мову

Таким результатом виявився незадоволений пасажир та поліз у бійку.
У Києві водій таксі висадив з автомобіля пасажирів, які неприємно висловлювалися про державну мову.


Відео інциденту користувачі згодом завантажили до соціальних мереж.

На ролику видно, як в автомобілі, окрім водія, перебувають дві людини: на передньому сидінні чоловік, на задньому — жінка. Якоїсь миті пасажирка сказала, що “ненавидить українську мову”. Після чого таксист припаркувався і попросив клієнтів вийти з авто — частину грошей за незакінчену поїздку він через програму повернув назад.
Таким результатом виявився незадоволений пасажир, який сидів на передньому місці. Він сказав водієві спілкуватися з ним виключно російською.

“Розмовляй зі мною російською. Ти що, хамло? Я у*бу тебе зараз так, що ти згаснеш. Я народився у Києві, а ти де? У Хмельницькій області? С**а, приїхав сюди і навертає нам”, — висловлювався пасажир.

Обережно! На відео є нецензурна лексика (18+)

Сам же він, очевидно, був нетверезий і дуже роздратований тим, що його не довезли до місця призначення. Проте, щоб уникнути конфлікту, водій якоїсь миті вирішив відшкодувати чоловікові всю вартість поїздки — 90 гривень.

Водночас пасажира це не влаштувало, внаслідок чого зі словами «я йому зараз їх у рот засуну» спробував застосувати до водія фізичну силу. Але якогось результату це не дало, після чого пасажири вийшли з авто.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий