«РОЗМОВЛЯЛИ РОСІЙСЬКОЮ»: ДРУЖИНА СКАНДАЛІСТА, ЯКИЙ ОБЛАЯВ БОЙОВОГО МЕДИКА У КАРПАТАХ, ЗАЯВИЛА ПРО «МОВНИЙ КОНФЛІКТ» (ВІДЕО)

«РОЗМОВЛЯЛИ РОСІЙСЬКОЮ»: ДРУЖИНА СКАНДАЛІСТА, ЯКИЙ ОБЛАЯВ БОЙОВОГО МЕДИКА У КАРПАТАХ, ЗАЯВИЛА ПРО «МОВНИЙ КОНФЛІКТ» (ВІДЕО)

Відпочивальник накинувся з погрозами у бік військового медика, який проходить психологічну реабілітацію після служби в Бахмуті.
Дружина чоловіка, який на карпатському курорті виступив із погрозами в бік військового медика, який проходить там психологічну реабілітацію після служби в Бахмуті, заявила, що перепалка нібито виникла через те, що вони говорили «російської мовою».


Після скандалу жінка одразу ж записала відео в соцмережі, щоб виправдати неадекватну поведінку свого чоловіка, який був напідпитку, і розповіла свою версію.

«Не думала, що таке може статися з нами. Вчора у СПА підійшов випивший військовий і почав говорити, якою мовою нам розмовляти, йому не подобається, що люди розмовляють не українською мовою. Мій чоловік, звичайно ж, зреагував, спочатку це було м’якше, потім він (військовий – ред.) почав його провокувати, підходив кілька разів… Потім у слушний момент він зняв на камеру», — сказала жінка.За її словами, у медика вже нібито був конфлікт з іншими відпочивальниками. Вона вважає, що її чоловіка спровокували, і не вважає його винним.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий