«Розплата за гріхи чоловіка»: група чоловіків півроку ґвалтувала дружину поліцейського

«Розплата за гріхи чоловіка»: група чоловіків півроку ґвалтувала дружину поліцейського

Про цю історію стало відомо в кінці минулого року, але тільки зараз вона почала набирати обертів, так як нещасна жінка вирішила домагатися покарання для своїх кривдників, передає Новини Закарпаття.


У Дагестані група осіб протягом півроку знущалася над жителькою селища новолак Асият Саидова. Ґвалтівники не лише змушували свою жертву виконувати всі свої примхи, але знімали відеоролики та демонстрували їх всіх своїм знайомим. Також цими відео вони погрожували молодій мамі, заявляючи, що якщо вона поскаржиться чоловікові або в правоохоронні органи, то вони покажуть їх односельчанам. Комі того, вони зламали її аккаунт в соцмережі і пропонували від її імені інтимні послуги місцевим жителям.

Знущання тривали з лютого по серпень 2017 року. Після всіх принижень жінка вирішила накласти на себе руки (не дивлячись на наявність малолітніх дітей), все продумала і залишила передсмертну записку. Виконати план по самогубству їй завадили випадкові люди. Відзначимо, що вчинити суїцид вона вирішила, коли про це дізнався чоловік і без всяких розглядів подав на розлучення.
Зараз жінка трохи прийшла до тями і вимагає від правоохоронних органів і суду покарати односельчан, які весь цей час нахабним чином користувалися її безпорадним станом.

Багатодітна мати назвала імена всіх своїх кривдників: Давуд Магомедов (на хвилиночку, заступник начальника ВКР ОМВД по Хасавюрту), Гаджи Набієв, Малик Омарасхабов, Сіражудін Магомедов, Різван Магомедов, Магомед Хабібов, Махач Дибиров, Магомед Абдулаєв, Мухтарахмед Хабібов.

Ці люди вривалися до неї в будинок по ночах, коли чоловік перебував на чергуванні, ґвалтували жінку і знімали все на відео. За словами Асият, її силою напували алкоголем і напихали психотропними препаратами, після яких жінка не розуміла, що з нею відбувається. Коли до Асият торкався Магомедов (вони з чоловіком якраз працюють в одному кабінеті), все примовляв, що жінка розплачується за гріхи свого чоловіка.

Єдиними людьми, хто не відвернувся від Асият, стали її батьки. Саме вони переконали скалічену жінку подати заяву в поліцію.

Зараз слідчий комітет розслідує відповідну кримінальну справу поки серед підозрюваних тільки четверо – Малик Омарасхабов, Магомед Абдулаєв, Магомед і Мухтарахмед Хабібова. А ось заступника начальника кримінального розшуку Давида Магомедова порахували в цій історії лише свідком. Адвокат жінки передбачає, що Магомедов уникне покарання, так як в невеликій республіці багато вирішують «гроші і зв’язкок». Односельці розповідають, що родичі Магомедова намагаються знайти шляхи до Асият, щоб та зняла своє звинувачення.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий