“Розпустити Раду чи ні”: Зеленський запустив у Facebook опитування

“Розпустити Раду чи ні”: Зеленський запустив у Facebook опитування

Володимир Зеленський, який набрав понад 70% голосів виборців у другому турі президентських виборів в Україні, говорив, що в разі перемоги “буде думати” про розпуск Верховної Ради, якщо встигне у визначені законом терміни. 22 квітня на Facebook-сторінці “Володимир Зеленський – Слуга народу” з’явилося відповідне опитування громадян.
22 квітня команда Володимира Зеленського, який набрав більшість голосів виборців у другому турі президентських виборів в Україні, запустила опитування про достроковий розпуск Верховної Ради. Його опубліковано на сторінці у Facebook “Володимир Зеленський – Слуга народу”, пише Гордон.


“Ви підтримуєте достроковий розпуск Ради?” – поставили запитання користувачам соцмережі.У команді Зеленського заявили 23 квітня, що не мають стосунку до сторінки у Facebook, де з’явилося опитування про розпуск Верховної Ради. “Ні. Ми не знаємо, що це за сторінка”, – сказав “Українській правді” керівник “Зе!Діджитал” Михайло Федоров.

Сторінку “Володимир Зеленський – слуга народу” було створено 26 грудня 2018 року. На фото обкладинки зазначено, що це “сторінка підтримки” кандидата.

В інтерв’ю “РБК-Україна”, опублікованому 18 квітня, Зеленський говорив, що в разі перемоги на виборах “буде думати” про розпуск Верховної Ради, якщо встигне у визначені законом терміни.

Сергій Березенко, заступник голови парламентської фракції Блоку Петра Порошенка, заступник керівника виборчого штабу чинного глави держави Петра Порошенка, який балотувався на другий строк, повідомляв, що новий президент України має право розпустити Верховну Раду до 27 травня.

Чергові вибори до Верховної Ради заплановано на 27 жовтня 2019 року.

21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента. Згідно з даними опрацювання ЦВК понад 99% електронних протоколів, Зеленський набирає 73,23% голосів, чинний глава держави Петро Порошенко – 24,45%. Явка виборців у другому турі виборів становила 61,37%.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий