Главная / Новости / Политика / “Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в 4000 доларів”: Порошенко розкритикував бюджет на наступний рік (відео)

“Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в 4000 доларів”: Порошенко розкритикував бюджет на наступний рік (відео)


Експрезидент України Петро Порошенко розкритикував проект державного бюджету на наступний рік.

Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передає УБН.Далі пряма мова:

“У “Європейській Солідарності” вздовж і поперек вичитали бюджет наступного року. Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в чотири тисячі доларів. Свідомий жарт перед президентськими виборами. А якщо хтось ту хохму і прийняв за чисту монету, то його проблеми. Значить, з почуттям гумору щось не так.

Але з бюджету кудись поділися навіть ті скромні починання, які стартували цього та минулого року. Не буде тринадцятої пенсії, яку весною ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде доплати за третю, четверту дитину і так далі. Не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій і телемедицини. Не буде підвищення грошового забезпечення нашим воїнам.

Читайте также   Зеленская появилась на публике в элегантном образе. Фото

Зате буде тиск на ФОПи. Днями «Слуги» ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного вам зниження тарифів – зменшать кількість отримувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже раніше отримані гроші – є в законі і така стаття.

Ще з римських часів популісти при владі завжди керують за принципом «хліба й видовищ». Коли недодають хліба, то годують шоу. І феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті – порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет.”

Читайте также   Данилов раскрыл детали введения санкций против Медведчука и Марченко

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...