Главная / Новости / Политика / “Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в 4000 доларів”: Порошенко розкритикував бюджет на наступний рік (відео)

“Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в 4000 доларів”: Порошенко розкритикував бюджет на наступний рік (відео)

Експрезидент України Петро Порошенко розкритикував проект державного бюджету на наступний рік.Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передає УБН.Далі пряма мова:

“У “Європейській Солідарності” вздовж і поперек вичитали бюджет наступного року. Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в чотири тисячі доларів. Свідомий жарт перед президентськими виборами. А якщо хтось ту хохму і прийняв за чисту монету, то його проблеми. Значить, з почуттям гумору щось не так.

Але з бюджету кудись поділися навіть ті скромні починання, які стартували цього та минулого року. Не буде тринадцятої пенсії, яку весною ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде доплати за третю, четверту дитину і так далі. Не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій і телемедицини. Не буде підвищення грошового забезпечення нашим воїнам.

Читайте также   Порошенко назвав дві причини, чому Зеленський "порушив проти нього справу"


Зате буде тиск на ФОПи. Днями «Слуги» ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного вам зниження тарифів – зменшать кількість отримувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже раніше отримані гроші – є в законі і така стаття.

Ще з римських часів популісти при владі завжди керують за принципом «хліба й видовищ». Коли недодають хліба, то годують шоу. І феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті – порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет.”

Читайте также   На сьогодні сформовано командування Сил територіальної оборони ЗСУ - Резніков

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий