Саакашвілі назвав президента, який міг змінити хід української історії

Саакашвілі назвав президента, який міг змінити хід української історії

Сьогодні, 24 грудня, колишній президент Грузії і лідер партії «Рух Нових сил» Міхеїл Саакашвілі вшанував пам’ять відомого українського політичного діяча В’ячеслава Чорновола, у якого сьогодні повинен був бути день народження
Про це Саакашвілі повідомив у себе в Facebook.


За словами Саакашвілі, він були особисто знайомий з Чорноволом, а також працював з ним в Парламентській асамблеї Ради Європи. «Куди я став їздити як депутат з 1997 року, а пізніше як віце-президент асамблеї», – пояснив політик.

Лідер партії «Рух Нових сил» також задався питанням, «наскільки іншою була б доля України, якби він став президентом».Додамо раніше, пам’ять Чорновола вшанував і президент країни Петро Порошенко. «Непохитний борець за демократію, свободу і незалежність України, Чорновіл надихає нас на перемогу в гібридній війні, розв’язаній проти України нащадками тоталітарного комуністичного режиму – того, який безуспішно намагався упокорити дух і волю безстрашного українського дисидента», – говорилося в офіційній заяві, яку поширила прес-служба глави держави.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий