Главная / Новости / Политика / Саакашвілі зробив шокуючу заяву про Зеленського: без будь-яких умов

Саакашвілі зробив шокуючу заяву про Зеленського: без будь-яких умов

Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі закликав демократичні сили підтримати кандидатуру Володимира Зеленського без всяких умов.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook після оприлюднення результатів екзит-полів, згідно з якими Зеленський набирає найбільшу кількість голосів у першому турі виборів.Я давно знаю Владимир Зеленский, він щиро кохає Україну. Це людина, яка жодного разу не підвела нікого зі своєї команди, а зараз він має не підвести народ України.—Я давно знаю Владимир Зеленский, он искренне любит Украину. Это человек, который никогда не подводил никого из своей команды, а сейчас он не должен подвести народ Украины.

Опубліковано Mikheil Saakashvili Неділя, 31 березня 2019 р.

«Володимир Зеленський — наступний президент України! Закликаю всі демократичні сили його підтримати без будь-яких попередніх умов. Зараз поразка Порошенка і його кліки — це приголомшливий шанс для України. Рух Нових Сил буде битися проти фальсифікацій і за перемогу президента Зеленського!», — написав Саакашвілі.

Відмітимо, Володимир Зеленський, коли голосував у неділю, заявив, що ставиться добре до Міхеїла Саакашвілі, оскільки він реформував Грузію і поборов там корупцію. Шоумен також назвав Саакашвілі серйозним дипломатом, чия допомога буде корисною. У відповідь Саакашвілі зазначив про Зеленського: «Як же він не схожий на традиційних політиків».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий