Главная / Новости / Политика / Садовий таки знявся з виборів на користь одного з кандидатів (відео)

Садовий таки знявся з виборів на користь одного з кандидатів (відео)

Кандидат у президенти Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Про це він сказав на брифінгу 1 березня.«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», — сказав Садовий.

Він подякував усім, хто його підтримує і хто в нього вірив.

«На моє переконання, сьогодні ми маємо шанс. «Самопоміч» – це та платформа, яка має об’єднати всі демократичні сили. Наша задача перемагати на виборах парламентських, на виборах в органи місцевого самоврядування. Але саме зараз ми маємо шанс обрати українського і антикорупційного президента», — пояснив Садовий своє рішення.

Він додав, що «це не є безумовна підтримка» Гриценка.

«На початку наступного тижня ми підпишемо публічну угоду, і там, в тій угоді, будуть прописані дуже важливі принципи стосовно оборони і безпеки нашої держави, боротьби з корупцією, окупованих територій, чистоти кадрової політики. Це важливо для нас усіх. Саме зараз ми маємо шанс. В єдності ми сила», — сказав Садовий.

Читайте также   Вспомнил молодость: порошенковец Барна подрался со "слугой" Соломчуком в телеэфире – видео

За його словами, це рішення, ймовірно, буде сюрпризом для Гриценка, оскільки в них не було «жодних домовленостей».

У свою чергу Анатолій Гриценко дуже оперативно подякував Садовому через Facebook.

«Дякую Андрій Садовий! Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!», — написав Гриценко.

За даними джерел «Української правди», зранку Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де визнав, що вирішив таки знятися з виборів.

«Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори – тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх», — пояснював своїм прибічникам Садовий.

Читайте также   Увольнение Степанова: комитет Рады не поддержал представление Шмыгаля

Минулого тижня на засіданні політради, в яку входять депутати Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та заступник голови Львівської облради Параска Дворянин, всі виступили проти об’єднання з Гриценком, крім Соболєва.

Але, за даними УП, на ранковій зустрічі 1 березня ніхто не перечив Садовому.

«Поки що ніяких умов не проговорили нормально. Нас турбує, що там Корбан і Бродський, через це ми хочемо впливати на всі ключові призначення, які пропонуватиме Гриценко», — пояснили джерела в оточенні Садового.

Водночас Садовий ще не оголосив про своє рішення усім нардепам та депутатам на місцях.

Через це на 15:00 в офісі «Самопомочі» відбудеться велика нарада, де Садовий чекає усіх своїх депутатів, членів політради та керівників обласних осередків партії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий