Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Семен Семенченко: Ніхто Ківу не посадить — є довідка про психічний розлад. Така ж як у Тані Чорновол

Семен Семенченко: Ніхто Ківу не посадить — є довідка про психічний розлад. Така ж як у Тані Чорновол


Комбат, можна я його застрелю»?

Ківа це людина — легенда. Пам’ятаю в травні 2014, після бою під Карлівкой, Ківа як довірена особа одного з кандидатів в президенти приїхав до нас на «разборки». Йому не сподобалося що я не дозволив використовувати цей бій в пiар цілях тій політичній силі на президентських виборах 2014. П’ять хвилин слухав як біснується цей дурень, який погрожував мені гранатою ф-1 в закритому (!!!) приміщенні і кричав що його група мене «зачистит».Пам’ятаю реакцію каптера нашого партизанського тоді ще загону «Костра». Послухавши цей потік свідомості 2 хвилини він здивовано запитав мене, «комбат, можна я його застрелю»? Стріляти не стали, налили йому води і відправили додому. Разом з ф-1 і його «групою зачистки».

Читайте также   Соколова наехала на Оксану Марченко: малороссийская курица с циничным нутром

Потім, коли вже ми увійшли в Національну гвардію він приїжджав і просив звести його з Аваковим, обіцяючи бути «вірним до гробу». Був посланий ще раз. Те що він дурень було зрозуміло навіть його господарям, а то що боягуз — стало ясно коли після чергового водоспаду фейків на мою адресу з тв і фб, погроз «застрелити» ми випадково зіткнулися з ним біля Будинку Профспілок і він поліз вітатися і мало не обійматися (з криком як він мене поважає))).

Читайте также   Наталья Юсупова: Марченко в бриллиантах собралась бороться за народ? Мерзко, надоело!

Звичайно ніхто нікуди його не посадить. Є довідка про психічний розлад. Така ж як у Чорновол. Тому що це дуже потрібні і зручні для кланів люди. І тут питання не тільки до його господарів, а перш за все до того стаду жуйних які голосували за список який він прикрашав своєю присутністю. Вони знайшли собі гідного представника в парламенті ).

Семен Семенченко

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...