Шахтар – Рома: «гірники» здобули вольову перемогу у матчі 1/8 Ліги чемпіонів

Шахтар переміг Рому у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Донецький Шахтар обіграв італійську Рому з рахунком 2:1 в домашньому матчі в Харкові на стадіоні ОСК Металіст.

Рахунок відкрив Дженгіз Ундер, який відзначився наприкінці першого тайму. Після перерви зрівняв рахунок нападник «гірників» Факундо Феррейра, після чого красень-гол Фреда зі штрафного удару приніс Шахтарю перемогу.

Детальний звіт матчу читайте трохи пізніше на Футбол 24.

Шахтар – Рома – 2:1

Голи: Феррейра (52), Фред (72) – Ундер (41)

Шахтар: Пятов – Бутко, Кривцов (Ордець, 45), Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Фред – Марлос, Тайсон, Бернард (Коваленко, 90) – Феррейра.

Запасні: Шевченко, Патрік, Дентінью, Зубков, Петряк.

Рома: Аліссон – Флоренці (Бруно Перес, 71), Манолас, Фасіо, Коларов – Де Россі, Стротман – Ундер (Жерсон, 72), Наінгголан (Дефрель, 83), Перотті – Джеко.

Запасні: Скорупскі, Жуан, Пеллегріні, Шік.