Шевченко очолить збірну Польщі через Пазiк та Росію – ЗМІ

Шевченко очолить збірну Польщі через Пазiк та Росію – ЗМІ

Президент Польської футбольної спілки (PZPN) Цезарій Кулеша розглядає Андрія Шевченка як головного кандидата на посаду головного тренера збірної Польщі, повідомляє SportoweFakty. Знаменитий у минулому польський голкіпер Єжи Дудек буде його помічником.
За словами журналіста видання Марека Вавжиновські, останніми тижнями фаворитом був Адам Навалка, але ця кандидатура не влаштовує президента PZPN.


ЗМІ уточнюють, що на користь Шевченка грають одразу кілька факторів. Цезарій Кулеша розмовляє російською мовою і тому хоче привести свого тренера.

Андрій та Крістен

Другим фактором є дружина Андрія Миколайовича – Крістен Пазік. Модель, яка вийшла заміж за легендарного футболіста в 2004 році, народилася в США, але має польське коріння.Андрій та Крістен

Це дозволяє їхньому 15-річному синові Крістіану у майбутньому обирати, за яку національну збірну грати: України, Польщі або США. Крім того, Крістіан може грати і за збірну Англії, оскільки він народився і виріс у Лондоні.

Андрій та його син Крістіан

Шевченко-молодший тренується в академії «Челсі» і, на думку експертів, вважається великим талантом, тому питання про те, за яку національну команду він гратиме, залишається відкритим.

Останнім аргументом може стати перший матч збірної Польщі у плей-оф ЧС-2022. Суперником «Кадри» є Росія. Журналісти припускають, що Шевченко захоче розпочати свою кар’єру в Польщі з перемоги у принциповому матчі у Москві.

Шевченка та Пазік

Крістен народилася в американському Міннеаполісі, штат Міннесота, у родині легендарного бейсболіста Майка Пазіка. З Шевченком модель познайомилася на початку 2000-х років на показі мод у Мілані.

Пазік та Шевченко (2006 рік)

На той час українець був зіркою однойменного клубу та одним із найкращих футболістів світу. У 2004 році пара офіційно оформила свої стосунки.

Андрій та Крістен (2016 рік)

Пізніше у шлюбі народилися четверо синів: Джордан (29.10.2004), Крістіан (13.11.2006), Олександр (01.10.2012) та Райдер-Габріель (06.04.2014).

Андрій Шевченко

За неперевіреною інформацією, причиною того, чому Шеву ще не призначено офіційно, є фінансові розбіжності. PZPN готовий платити Шевченку 1 млн євро на рік, що явно не влаштовує Андрія Миколайовича.

Андрій Шевченко
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий