Крім того, Варвара Кошова під деякими постами обмежила можливість залишати коментарі. Водночас молодша донька Кошового разом з донькою Юрія Ткача довели до сліз піснею про тата на фронті.

За що розкритикували Варвару

В TikTok Варвара Кошова почала виставляти відео, які знімає під російські треки. Серед російських виконавців, яких, вочевидь, любить слухати дочка відомого коміка – Монеточка, Ooes, Boulevard Depo, Face та OG Buda. Дехто з них переїхав з Росії.Про це написали в коментарях фанати Кошової. Вони наголосили, що цими відео Варвара просуває культуру країни-агресора. Цікаво, що це вже друга сторінка дівчини, оскільки першу заблокували.


Коментарі під постами Варвари Кошової / Скриншот з тіктоку

Як донька Кошового відреагувала на хейт

Коли коментарів з критикою стало дуже багато, Варвара просто обмежила можливість коментувати деякі відео з російськими піснями.

Сама донька Кошового тільки раз відповіла на критику щодо російської музики. «Ти померла?» – написала авторка роликів.


Коментарі під постами Варвари Кошової / Скриншот з тіктоку

Додамо, що після повномасштабного вторгнення Євген Кошовий у публічному просторі спілкується українською мовою. Водночас, як можна помітити, його дочка продовжує вести соцмережі російською мовою. Хоча у вересні Варвара збирала гроші на ЗСУ, продаючи свій одяг.

Чому не варто слухати російську музику

  • Російські виконавці зароблять гроші зі стрімінгових майданчиків, тобто за прослуховування їхніх пісень на офіційних платформах їм «капають» кошти. Очевидно, що артисти платять податки, спонсоруючи казну своєї країни.
  • Російська влада, своєю чергою, використовує гроші громадян не для розвитку країни, а на ракети, якими бомбить мирних українців. Українські зірки раніше масово закликали не слухати російську музику та не спонсорувати окупантів.
  • Але, на жаль, досі у топах українських музичних чартів можна помітити російські пісні. Найбільше артистів з країни-агресорки слухають на Spotify та Apple Music.