Ще одна трагедія на сміттєзвалищі, цього разу на Вінниччині
![Ще одна трагедія на сміттєзвалищі, цього разу на Вінниччині](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2016/06/559e075c6cb5f-1-1-1-1-1-smittja-4_thumb_686-454.jpg)
17 червня у м. Жмеринка під час вивантаження сміття на сміттєзвалищі загинув водій вантажівки.
56-річний працівник будівельно-монтажного управління під час розвантаження машини на сміттєзвалищі по вулиці Одеській з власної необережності зачепив лінію електропередачі. Внаслідок eраження електричним струмом він загинув на місці події.
Источник: vinbazar
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий