Щойно Полторак виступив з шокуючою для всіх заявою

Щойно Полторак виступив з шокуючою для всіх заявою

За даними Міністерства оборони України, Росія не збирається відмовлятися від продовження збройної агресії на Донбасі.


Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр».Він уточнив, що про це свідчить російська військова присутність в ОРДЛО і ведення бойових дій проти ВСУ.

«Російське керівництво шукає шлях, щоб агресію, їм організовану, перетворити в заморожений конфлікт, а не врегулювати його. Більш того, режим Путіна ще сподівається на повернення нашої держави до так званого російського світу і відмови України від євроатлантичної інтеграції », – заявив міністр оборони.
«Цілком очікувано продовження агресивних дій на сході України. Більш того, існує ймовірність переростання конфлікту в повномасштабну агресію Кремля.

Це правда, яка руйнує ілюзії про відмову Росії від окупації частини нашої території і виведення її військ в найближчій перспективі. На нашому кордоні вона зосередила 19 батальйонних тактичних груп першого і другого ешелонів чисельністю понад 77 тис. Чоловік. До складу угруповання входить близько тисячі танків, 2,3 тис. Бойових машин, більше 1,1 тис. Артилерійських систем і близько 400 систем залпового вогню », – зазначив міністр.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий