Главная / Новости / Мир / Шок: робітниця моргу завагітніла від трупа

Шок: робітниця моргу завагітніла від трупа

Однак, як виявилося, це поняття і не таке рідкісне, як ви могли б подумати. В історії подібні сексуальні нахили описуються ще за часів Стародавнього Єгипту. Нерідко художники навіть зображували такі акти на своїх полотнах, пише newnews.in.ua.Трупи1

Згідно з дослідженнями психіатричної команди Джонатана Росмана і Ф.І. Резніка, одним з найбільш важливих мотиваційних чинників для актів некрофілії є неможливість партнера чинити опір. І в багатьох цивілізованих країнах сексуальна взаємодія з померлим вважається незаконною.

Багато людей говорили про Фелісіті Мармадьюк, робітницю Лексінгтонського моргу, як про людину, яка відноситься до своєї посади з особливим трепетом. Не дивно, адже опинившись там, де навколо безліч чоловіків, нездатних до опору, Фелісіті не змогла встояти і почала задовольняти свої фізичні потреби за допомогою трупів.

Читайте также   Саркози признан виновным в коррупции. Он приговорен к 3 годам тюрьмы, 2 из которых условно

Одного разу їй настільки «сподобався» труп 38-річного чоловіка, що вона почала займатися з ним сексом прямо на столі, побачивши, як у «пацієнта» почалася постсмертна ерекція. За словами Фелісіті, це був найпотужніший оргазм в її житті.

Через кілька тижнів настрій дівчини був затьмарений: у неї серйозно збився менструальний цикл. Фелісіті знала, що у неї не було нікого з «живих» партнерів вже довгий час. З жахом дівчина зробила тест на вагітність, який підтвердив її найстрашніші припущення.

Читайте также   Украина рухнула, а вот Беларусь еще держится, - Лукашенко

Трупи

Не знаючи, що робити, Фелісіті вирушила до свого гінеколога. Вона відразу повідомила фахівцю, що за останній час мала статевий зв’язок тільки з трупом. Шокований лікар заявив про пацієнтку в поліцію і Фелісіті заарештували.

Зараз дівчина повинна виплатити штраф у розмірі 250 тисяч доларів: вона звинувачена в оскверненні померлого і акті некрофілії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.