Главная / Новости / Общество / ШОК! Що насправді міститься в банці шоколадної пасти Nutella?

ШОК! Що насправді міститься в банці шоколадної пасти Nutella?

Якщо ви все ще думаєте, що шоколадна паста Nutella виготовляється з суміші горіхів і шоколаду, то ви глибоко помиляєтеся.На початку року це зображення популярної шоколадної пасти набрало вірусну популярність, чим викликало «лють» у компанії Nutella, передає Daily Mail.На знімку стверджувалося, що компоненти, з якими в компанії асоціюють свій продукт, в реальності мають набагато менше співвідношення з іншими інгредієнтами.Замість шоколадно-горіхової суміші, в основному паста складається з пальмової олії, какао, лісових горіхів, сухого молока і цукру.
Більше 50% банки — це цукор (227.2 г у 400г банці), 20% — це канцерогенна пальмова олія, ну а іншу частину займають какао, сухе молоко і горіхи, приблизно в рівних частинах.

Читайте также   В Україні вперше видалили гігантську пухлину у немовля, яка була вдвічі більша за його голову

Це зображення викликало хвилю обурень. В основному через величезну кількість пальмової олії в продукті, що може стати причиною захворювання на рак, згідно з доповіддю Європейського органу з безпеки продуктів харчування (EFSA).

Кількість цукру також послужило причиною для відмови більшості споживачів від продукту Nutella.

Материнська компанія Nutella, Ferrero, не змогла підтвердити або спростувати достовірність цього знімка. У компанії заявили, що вони не можуть розкрити співвідношення інгредієнтів у шоколадній пасті, оскільки їхній рецепт унікальний і підпадає під захист корпоративної таємниці.

Читайте также   Дружина Дмитра Гордона сфотографувалася одразу з шістьма його дітьми

Також представники Nutella заявили, що вони використовують пальмову олію дуже високої якості, і всі звинувачення їх не стосуються.

Пальмова олія чудовий консервант, та значно збільшує термін зберігання продуктів. До того ж вона значно дешевше будь-якого іншого аналога.

Використання пальмової олії допомагає Ferrero економити до $22 млн в рік.

infokava 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.