42-річний Грег Чапкіс без батькової допомоги здобув популярність і визнання. Він став відомим у США, де живе й працює зараз. Через шалений графік він рідко навідується в Україну. Востаннє хореограф був у Києві на похороні батька, який помер у червні. У жовтні він повернувся на 6 ефір «Танців з зірками».

У розпал підготовки до нового випуску шоу Грег Чапкіс прийшов на могилу батька, який похований на Байковому кладовищі в Києві. Його скорботне фото зворушило мережу.Грег на могилі Григорія Чапкіса

Грег на могилі Григорія Чапкіса / Фото з інстаграму танцівника

У 6 випуску «Танців з зірками» син Григорія Чапкіса не зайняв місце за суддівським столом, а разом з племінницею Вікторією відкрив «Вечір кумирів». Нащадки легендарного балетмейстера показали енергійну постановку в стилі хіп-хоп.

Майже рік тому ти сидів поруч зі мною й оцінював «Танці з зірками». Я був такий щасливий, що ти гордий, тато. Тепер тебе немає з нами, але я повернувся, щоб продовжити династію Чапкісів, яку ти створив,
– поділився Грег Чапкіс в інстаграмі.

«Я так сумую за тобою, тато, я знаю, що ти тут поруч зі мною на кожному кроці, і я не збираюся тебе підводити. Я тут, щоб заявити про себе», – додав хореограф.

Він опублікував символічне фото за порожнім суддівським столом та архівний кадр з покійним батьком. Останній знімок з листопаду минулого року, коли Грег зробив сюрприз для батька й прилетів на фінал шоу «Танці з зірками».

Син Григорія Чапкіса за суддівським столом

Син Григорія Чапкіса за суддівським столом «Танців з зірками» / Фото з інстаграму танцівника

Григорій Чапкіс з сином за суддівським столом

Григорій Чапкіс з сином за суддівським столом «Танців з зірками» / Фото з інстаграму танцівника