Главная / Новости / Общество / Скандал у сім’ї Мухарського дійшов до Порошенка: аліменти більші, ніж зарплата президента

Скандал у сім’ї Мухарського дійшов до Порошенка: аліменти більші, ніж зарплата президента


В понеділок, 2 квітня, відбувся черговий суд між українським шоуменом Антіном Мухарським і його екс-дружиною Сніжаною Єгоровою

І знову Мухарський програв – суму аліментів на трьох його неповнолітніх дітей не зменшили, як він просив.Про це на своїй сторінці повідомила Сніжана Єгорова.

У свою чергу Мухарський написав відкритого листа президенту, яке опублікував в мережі під назвою «Аліменти, що перевищують зарплату президента».

«Загальна сума аліментів, яку призначили мені українські судові інстанції, становить 27 300 гривень, що наразі перевищує зарплату президента України, яка згідно з інформацією, наданою Державним управлінням справами становить (після вирахування податків) 22540 гривень”, – нарікає Антін.

Читайте также   В Украине начал действовать адаптивный карантин: где самые строгие запреты

Також його обурило, що українські суди призначають зовсім різні суми утримання на неповнолітніх дітей від одного батька, які живуть в одному й тому ж місті та знаходяться приблизно в однакових житлових і навчальних умовах.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...