Главная / Новости / Политика / Скандал у «Слузі народу»: З’явилась реакція Зеленського

Скандал у «Слузі народу»: З’явилась реакція Зеленського

Володимир Зеленський прокоментував провал голосування за законопроект про скасування корупційних схем. Так, він наполіг на проходженні поліграфу.Сьогодні, 23 жовтня, президент України Володимир Зеленський відреагував на скандал в його партії «Слуга народу». Як відомо, обранці провалили голосування по законопроекту № 2047-д про скасування корупційних схем.На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що він в курсі подій, попри те, що знаходиться за кордоном.«І я не допущу, щоб хтось зсередини фракції або ззовні міг кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості від народу України», — написав він.

Читайте также   У Міноборони Румунії заявили про готовність прийняти біженців у разі вторгнення Росії

Так, український лідер наполіг на тому, щоб всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на детекторі брехні.

«Якщо цією перевіркою буде встановлено хоча б найменша ймовірність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування в комітеті, цими депутатами повинні зайнятися антикорупційні органи. Чесне і об’єктивне розслідування повинно зняти всі питання і дати відповіді, — якими б гіркими вони були. Так само вважаю за необхідне вчинити і щодо депутата, який вів сумнівну переписку по «вирішенню питань». І якщо підозри справдяться — ми з такими депутатами попрощаємося», — додав Зеленський.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий