Скандал в дитсадку під Києвом: у дитини знівечене обличчя (фото)

Скандал в дитсадку під Києвом: у дитини знівечене обличчя (фото)

В одному з дитячих садків під Києвом спалахнув скандал – дитина повернулася додому з синцями і подряпинами
Інцидент стався в дитячому саду №9, “Ластівка”, в Ворзелі.


За словами матері 5-річного хлопчика, коли вона прийшла забирати дитину з дитячого свята, то побачила на його обличчі синець на половину обличчя і подряпину. Відомо, що в той день в дитячому садку було свято, але хлопчик в ньому участі не брав.

«У них було свято вихователя, батьків на нього не запрошували. Був тільки персонал дитсадка і діти. Мій хлопчик специфічний, він не бере участі в святах, не співає, не танцює, але сидить і дивиться », – каже його мама.
Вихователька постраждалої дитини повідомила його матері, що дитина під час свята була поруч з нею і вела себе спокійною. Однак в якийсь момент в зал увірвалася завідуюча, схопила хлопчика і вивела із залу. Після цього він уже був з синцем.

Дитина говорить, що його об підлогу кинула завідуюча, та зі свого боку каже, що дитина сама завдала їй удару.

Сьогодні, 25 вересня, в садок прийшли батьки і місцеві депутати, але завідувачка продовжує наполягати на своїй невинності. Вона запевняє, що вивела із залу дитину, що плакала.

Батьки вже зняли побої. За словами матері хлопчика, подібні інциденти в садку траплялися і раніше. Частина батьків написала на неї колективну заяву.

Джерело: ТСН

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий