Главная / Новости / Скандальна екс-нардеп кинулася захищати Росію, від її слів кров закипає

Скандальна екс-нардеп кинулася захищати Росію, від її слів кров закипаєКолишні представники Партії регіонів продовжують робити божевільні заяви в кращих традиціях російської пропаганди

Скандальна екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко на російському телебаченні заявила, що на Донбасі нібито немає російських військових. При цьому вона додала, що якщо Україна хоче вступити з ними в протистояння, то може почати наступ до Криму, де розміщуються регулярні частини РФ.


Зрадниця України також цинічно звинуватила свою рідну країну в навмисній здачі півострова кремлівським окупантам. Своїми безглуздими міркуваннями соратниця Віктора Януковича поділилася в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

“У нас вже це питання “Чий Kрим?” не модне. Питання” Хто злив Крим?” в моді… По суті, злили ті люди, які в результаті “державного перевороту” прийшли до влади, яким потрібен був зовнішній агресор, яким потрібна була якась війна”, – нахабно заявила Бондаренко в кращих традиціях кремлівської пропаганди.

Читайте также   Прогноз для Украины на неделю: правительство может уйти в отставку

Вона зізналася, що в Криму є російські військові, проте при цьому озвучила безглузду тезу путінських пропагандистів про те, що на Донбасі нібито воюють шахтарі і металурги.

“Так, в Криму є російська армія, а чого ж не воюємо там? На Донбасі її немає, а ви розповідаєте, що там війська стоять, і воюєте з шахтарями, металургами і іншими людьми, яких приймають за регулярні війська Російської Федерації”, – цинічно звернулася Бондаренко до українців.

Нагадаємо, одіозна соратниця президента-втікача Віктора Януковича Олена Бондаренко вибухнула черговою скандальною заявою з РФ. Колишній член Партії регіонів назвала сепаратистами українців, які підтримують ідею створення помісної православної церкви, і закликала притягувати їх до кримінальної відповідальності.

Читайте также   Прогноз для Украины на неделю: правительство может уйти в отставку

Про це Бондаренко заявила в ефірі одного з російських пропагандистських каналів.

Колишня регіоналка обурилася, що терористів на Донбасі в Україні вважають сепаратистами, а людей, які хочуть відокремитися від МП, – ні.

“Взагалі в ХХІ столітті за будь-якої нашої аргументації, яка тут звучала, дуже смішно, по-дикунськи обговорювати питання мови, віри, втручання в це держави і культури. Ось все, що захищають наші опоненти, – це чисте середньовіччя, чисте хуторянство, таке високопробне”, – поскаржилася Бондаренко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...