Смерть дитини в київській лікарні жахнула соцмережі

Смерть дитини в київській лікарні жахнула соцмережі

У Києві через невірно поставлений діагноз померла дитина.
Цю історію розповіла мама хлопчика Світлана Словинська.


«Я хочу це тут написати. Я не можу нічого не робити. Я не хочу нікого заздалегідь звинувачувати, це справа слідства, я постаралася тільки викласти сухі факти. Робіть висновки про те, що відбувається в наших лікарнях і чому вмирають діти», — написала вона на своїй сторінці у «Facebook».

За її словами, дитину привезли в поліклініку 10 липня зранку, а вже наступного ранку хлопчик потрапив в реанімацію, о 16:00 медики констатували смерть.
Після аналізів в клініці «Амеда» попередній діагноз був «інтестинальний синдром, гіпертермічний синдром. Гострий апендицит?».

Після подальших обслідувань дитину госпіталізували з діагнозом ГВІ (гострий вірусний грип), ГКІ (гостра кишкова інфекція).

Вже зранку, після того, як реанімаційна швидка перевезла дитину в Інфекційну київську дитячу лікарню з’явився діагноз менінгіт.

На розтин діагноз — первинний сепсис, вторинний менінгіт. «За словами завідуючої реанімації — спочатку пошкоджені внутрішні органи, згодом мозок»,  — додала мама хлопчика.

Педіатр підтвердив діагноз перитоніт.

У коментарях висловлюють співчуття мамі хлопчика і дивуються, як в 21 столітті дитина може померти від таких класичних інфекцій.

«Знай.ua»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий