Через погрози, які вона отримала особисто і на адресу своєї родини, жінка звертатиметься до поліції. За її словами, вона отримує численні дзвінки і повідомлення про можливу розправу.

«Спалимо твою сім’ю, ноги переламаємо»

Про погрози Інні Даниловій розповів її колега адвокат Олег Головков. На фейсбуці він оприлюднив відеозвернення, де закликав припинити цькування. Мовляв, ми живемо у правовій державі, а те, що робить Данилова – просто її робота. Ніхто не може погрожувати адвокату через його професійну діяльність, зазначив він.

Читайте также   Під Житомиром під час полювання загинув поліцейський: деталі НП. Фото та відео

Головков оприлюднив скриншот одного з повідомлень із погрозами, які начебто отримала Данилова.Погрози адвокатці
Погрози адвокатці / Скриншот зі сторінки Олега Головкова

За добу вона отримала надзвичайно велику кількість погроз, їй взламали акаунти у соцмережах. Погрози йдуть на її телефони і телефони її близьких. Виникла реальна загроза фізичного насилля,
– розповів Олег Головков.

«Відмовлятися від справи я не збираюся»

Інна Данилова стверджує, що погрози, окрім неї, отримували й інші члени родини.

Погрожували вирізати усю мою сім’ю, вбити усіх, спалити мій дім. Були повідомлення і дзвінки: «Щоб ти здохла», «Ти здохнеш», «Тебе зіб’є машина», «Твоя дитина помре»,
– сказала Данилова.

Читайте также   Спланував теракти в Одесі. СБУ затримала агента спецслужб Росії

Втім, попри негативну реакцію суспільства на її діяльність, вона заявила, що продовжуватиме справу. Але додала, що «поки». «Я вважаю, що я адвокат, і це моя робота. Ми ж у правовій державі живемо. Адвокат повинен виконувати свою роботу з обов’язками, які на нього покладаються», – зазначила адвокатка.