Срочно! Обращение Саакашвили к народу Украины — ВИДЕО

Срочно! Обращение Саакашвили к народу Украины — ВИДЕО

«У меня только одно гражданство — украинское, им не удастся меня его лишить. Я буду добиваться законного права вернутся в Украину», — сказал Саакашвили.

Я — простий українець! Зі мною сьогодні намагаються вчинити так само, як прокурори чи бюрократи чинять з звичайними українцями — плюють на їхні права.
Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: революції на граніті та двох майданах! У мене лише одне єдине громадянство — українське і їм не вдасться мене його позбавити!


Зараз мене хочуть змусити отримати статус біженця. Цього не буде! Я не збираюсь ніде лишатися та отримувати ніякий статус! Я буду домагатись законного права повернутись в Україну!

Позбавити мене громадянства Порошенко вирішив зробити крадькома — поки мене немає в країні!
Як тільки вони зрозуміли, що ми об’єднуємося, щоб восени вийти на вулиці та припинити цей барижний договірняк — страх переміг здоровий глузд! Президент Порошенко наплював на Конституцію, гарантом якої він начебто має бути.

Це прямий і однозначний сигнал українському суспільству — більше ніяких ігор у демократію.

Порошенко їздив у Грузію не налагоджувати зв’язки між країнами, він поїхав туди задля чергового договірняку, цього разу — двох олігархічних режимів: українського Порошенко і найбільшого приватного акціонера Газпрому, проросійського Іванішвілі.

Вони придумали, що начебто надали ГПУ нові докази у моїй справі — це чергова брехня і наперстки, відтоді як мені надали громадянство, жодної нової справи проти мене в Грузії порушено не було! А ті надумані справи, що порушені — жодна країна поза Грузією ці звинувачення не визнала!

Два дні тому президент, на якого колись покладав надію Майдан, змінив склад Комісії з громадянства. 24 липня він ввів до складу Комісії нових людей, щоб повністю маріонеткова комісія була здатна піти на будь-яку забаганку Порошенка.

Що ж, Петре Олексійовичу, погані у вас радники.

Цим своїм указом ви підписали собі та своїй владі неминучу поразку. Причому, якщо раніше ви ще могли сподіватися «дотягнути» до виборів, то тепер вам вони можуть тільки снитися.

Сьогодні ви, Петре Олексійовичу, переступили межу. Сьогодні вся країна зрозуміла, яка ціна вашим обіцянкам «жити по-новому». Тепер, напевно, у вас, як і у вашого попередника, з’явиться бажання утримати владу будь-якою ціною. Що ж, можете спробувати, тільки пам’ятайте, в Росії вас не чекають! Українці вже двічі впоралися з цією чумою і не зупиняться, поки не приведуть до влади справжніх нових політиків!

Я прийняв українське громадянство, щоб боротися за реформи, боротися за успішне майбутнє України, від якого залежить майбутнє і моєї рідної Грузії. Для мене громадянство — не порожній звук. Кожен день володіння паспортом громадянина України я працював для того, щоб Україна перемогла і стала європейською наддержавою!

Я більше українець, ніж більшість теперішніх депутатів. Я люблю Україну всім серцем, і я продовжу боротьбу, тут, в нашій Україні, не зважаючи ні на що!

Источник

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий