Главная / Новости / Экономика / Стало відомо, скільки заробляє київський метрополітен: шокуючі цифри

Стало відомо, скільки заробляє київський метрополітен: шокуючі цифриНапередодні були названі заробітки київського метрополітену за підсумками першого півріччя 2018 року. За проміжним підсумком київське метро отримало понад 1,2 млрд гривень прибутку.

Дві третини від отриманої суми було зароблено на перевезеннях пасажирів. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен» на запит Центру транспортних стратегій.


«За перші півроку 2018-го (до подорожчання проїзду) столичний метрополітен отримав дохід у розмірі 1286000000 грн. Серед інших статей доходів — надання площ в оренду (9900000 грн), безкоштовно отримані активи або амортизація (57600000 грн), інші роботи і послуги (17400000 грн), інші доходи — 113 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Читайте также   Украинцам пообещали новые тарифы на газ: сколько по ним придется заплатить за отопление

 

Крім того, київська підземка отримала асигнування з бюджету – 226,5 млн грн, компенсації за проїзд пільговиків – 207,1 млн грн, кошти на виплату відсотків за кредитами – 19,4 млн гривень (КП «Київський метрополітен» заборгувало компанії «Укррослізинг» 1,9 млрд грн за 100 вагонів).

При цьому від розміщення реклами, як стверджують на підприємстві, метро не отримує дохід.

Раніше стало відомо, що на День Незалежності будуть закриті дві станції метро.

Читайте также   Цены на газ в Украине снизятся с февраля

У п’ятницю, 24 серпня, на честь святкування Дня Незалежності України роботу столичного метрополітену буде продовжено на 2 години.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Крім того, з 8 ранку і до закінчення урочистих заходів у центрі Києва будуть закриті всі входи і виходи зі станції «Майдан Незалежності». Також буде закрито вхід і вихід головної станції метро «Хрещатик» на вулицю Інститутську.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...