Ставили на розстріл і змушували викопувати трупи: мати бійця АТО приголомшила правдою

Ставили на розстріл і змушували викопувати трупи: мати бійця АТО приголомшила правдою

Мати українського бійця Андрія Крупи, якого звільнили з полону бойовиків так званої “ДНР”, розповіла про знущання сепаратистів
Так, за словами жінки, її син потрапив у полон в Старобешеве Донецької області, звідки повинен був бути направлений в Іловайськ.


“Розповів (Андрій – ред.), Що сепаратисти змушували його перезахоронювати тіла загиблих цивільних осіб і військових. Коли вперше його привели на город копати, думав, будуть щось садити. Але на метровій глибині натрапили на труп літньої жінки … У час боїв сепаратисти закопували загиблих нашвидку, а коли фронт відійшов, взялися перезахоронювати “, – каже мати учасника АТО.

Крім того, як повідомила жінка, бойовики знущалися над полоненими, ставили їх на розстріл.
“Спочатку Андрій, – ред. Не розповідав нам, а вже через рік-другий став згадувати, як один чеченець направив на нього дуло автомата. Мій син – холерик, різкуватий, тому якось не витримав – стрибнув на сепаратиста.” Хочеш – стріляй, але не випробовуй нерви “- випалив. За це його навіть почали поважати, наскільки це можливо в такій ситуації. Дозволили зателефонувати додому на тридцять секунд”, – додала жінок.

За словами матері Андрій, син і зараз говорить, що якби його знову закликали воювати, то пішов би. Він не політикан, не в захваті від влади, але впевнений, що зараз не можна підривати ситуацію всередині держави, важливо тримати оборону Донбасу, інакше сепаратисти прийдуть в Київ.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий