Главная / Новости / Происшествие / «Схопила судома»: з’ясувалися скандальні деталі про ДТП з тещею Притули і Хомутинніка в Києві

«Схопила судома»: з’ясувалися скандальні деталі про ДТП з тещею Притули і Хомутинніка в Києві

Сім’я Лілії Сопельник, тещі шоумена Сергія Притули і нардепа Ради VIII скликання від групи «Відродження» Віталія Хомутнніка, яка наїхала на матір із дитиною у Києві, не запропонувала допомогу постраждалим.Незважаючи на публічні обіцянки Сергія Притули відшкодувати збиток потерпілим, їхні родичі, станом на 7 ранку 27 серпня, жодних пропозицій не отримали, пишуть «Вести».«Винуватиця ДТП не цікавиться ні станом потерпілих, ні ходом лікування. Ніхто не пропонував допомогу», – розповів адвокат Юрій Сухов.Також він повідомив, що активно почала поширюватися інформація про нібито напад судоми й навіть хворобу Паркінсона у водійки. Це ж підтвердив сусід Сопельників Шаміль Алібасов.

Читайте также   "Польські" хакери, які зламали сайт МЗС, лишили "послання" Україні ламаною польською мовою

«Зараз серед сусідів її родичі поширюють інформацію, що ногу схопила судома, і вона не могла її прибрати з педалі газу», – уточнив він.

Однією із версій ДТП є те, що водійка могла переплутати педалі на автоматичній коробці передач. Для встановлення цього захист постраждалих ініціюватиме проведення експертиз.

«Навіть раптова судома не звільняє водія від відповідальності. Якщо у неї є захворювання, за яким їй категорично не можна сідати за кермо, а вона сіла, тоді вона ще й порушила ПДР, і в її діях була підвищена небезпека для оточуючих – це все одно, що сісти за кермо п’яним», – підкреслив адвокат.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий