«Там кругом кров, виносили дітей»: розповідь очевидиці й нові деталі стрілянини у школі Іжевська

«Там кругом кров, виносили дітей»: розповідь очевидиці й нові деталі стрілянини у школі Іжевська

Діти, які евакуювалися зі школи №88 в Іжевську (РФ), бачили кров і поранених, яких виносили з приміщення. У цьому навчальному закладі 26 вересня невідомий вчинив стрілянинувбивши охоронця й декількох неповнолітніх.
Точна кількість жертв поки що не повідомляється. У росЗМІ говорять про шість-десять загиблих і 20 постраждалих. Деякі джерела пишуть, що жертв нібито 13, серед них семеро дітей (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


Мотиви стрільця поки не зрозумілі, його особу не встановлено. Відомо, що це був «чоловік у чорному». Телеграм-канал «Baza» писав, що нападник стріляв із двох пістолетів Макарова. Обличчя він приховував за балаклавою.

Співробітники екстрених служб виводили людей зі школи
На сорочці чоловіка видно кров

Учениця школи, яка стала свідком інциденту, в телефонній розмові, що потрапила в мережу, розповіла: коридори будівлі були в крові, а люди в паніці вибігали надвір.«Це взагалі не смішно… Нас евакуювали, ми бігли по всій школі. Там, коротше, скрізь кров. Виносили дітей, які померли або простріляні… Там усе в крові!» – емоційно розповіла дівчина.

У мережі з’явився перший список постраждалих внаслідок стрілянини у школі. Заявляється, серед них: 7-річна Аліна К., 10-річний Матвій У. (поранення гомілки), 7-річний Карім Б. (поранення грудної клітки), 16-річний Данило І. (наскрізне поранення грудної клітки).

За даними російських ЗМІ, злочинець у підсумку наклав на себе руки. Він застрелився.

Пізніше з’явилася інформація, що «чоловіком у чорному» був 34-річний місцевий житель Артем Казанцев, випускник цієї школи. За місцем його проживання проводяться обшуки.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий