Главная / Новости / Аналитика / Мнение / «Театр з поганим актором»: Парасюк передбачив майбутнє втомленому від судів Порошенку

«Театр з поганим актором»: Парасюк передбачив майбутнє втомленому від судів Порошенку

Колишній народний депутат України Володимир Парасюк висловився про справи щодо Петра Порошенка

Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Facebook.«Порошенко і його «політичне переслідування» – це як театр з поганим актором. Сам створив цю судову і прокурорську систему, а зараз хмурить брови і обурюється, що немає справедливості», — дивується екс-нардеп.

За його словами, колишньому президентові України нічого не загрожує.

Читайте также   Крым никто не дарил Украине. Он обошелся нашей стране в $105 миллиардов – Кравчук

«Всі, хто дуже переживає за Петра Олексійовича, можете не хвилюватися, тому що ворон ворону око не виклює. Я просто не розумію, як ви можете вірити цьому брехуну?», — обурився Парасюк.Раніше ми розповідали про те, що п’ятого президента України Петру Порошенку 10 червня вручили підозру у справі про главу Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко — екс-президента звинувачують у схилянні останнього до перевищення своїх судових обов’язків.

1 липня Печерський суд мав обрати запобіжний захід Петру Порошенку, але засідання перенесли на 8 липня. Суддя взяв перерву для виклику в суд свідків, присутніх при врученні Порошенко підозри. Захист Порошенко досі заперечує, що підозра була йому вручена.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий