Терпцю прийшов кінець. Люди піднімаються на новий майдан проти олігархів

Терпцю прийшов кінець. Люди піднімаються на новий майдан проти олігархів

Жителі Києва та інших міст України готуються влаштувати «комунальний» бунт в центрі столиці України.




Про це на своїй сторінці в Facebook пише народний депутат від «БПП» Сергій Лещенко.
Зокрема він повідомив, що вже кілька днів група людей живе в офісі «Київенерго», вимагаючи підключити їм гарячу воду.


«Збираючи гроші з сумлінних платників, Ахметов не надає їм базову в 21 столітті послугу. У його лондонській квартирі по 250 млн доларів гаряча вода є завжди. Ошукані українські споживачі це проплатили. Сьогодні вранці – акція протесту », – пише нардеп.

Для боротьби з незаконними відключеннями житлових будинків від гарячої води, кияни вирішили зібратися на масову акцію протесту, яка пройде під гаслом «проти свавілля« Київенерго ».



Всіх постраждалих від незаконних дій комунального монополіста закликають вийти вранці, 25 вересня, під стіни головного офісу «Київенерго».

Нагадаємо, «Київводоканал» вважає, що тарифи на воду для простих споживачів необхідно підвищити. Зокрема, в компанії провели обговорення щодо перегляду тарифів і прийшли до висновку, що обгрунтований тариф – 18,46 грн за куб, а не 15,79 грн, як зараз.

Аналогічна ситуація в кожному місті України! Тарифи захмарні і виходить, що люди платять ці гроші просто так на «хатинки» Ахметову і Порошенко. Ніяких людських послуг за ці космічні гроші українці не отримують.

«Ситуація дійсно критична для нинішньої влади. На 3 рік лоховство українці нарешті зрозуміли, що олігархи розводять їх як лохів, на останні гроші за китайським лічильнику. Це може закінчиться дуже сумно »- коментує ситуацію журналіст Віталій Глюдзо.

У свою чергу депутати від угруповання «БПП» не на жарт почали панікувати. Вони розуміють, що ситуація для них патова.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий