Главная / Новости / Политика / “Тимошенко в Мюнхені сильно підставила Україну, економіка країни під загрозою”, – Мінаков

“Тимошенко в Мюнхені сильно підставила Україну, економіка країни під загрозою”, – Мінаков

Кандидат в президенти України Юлія Тимошенко на зустрічі з главою МВФ Крістін Лагард підставила Україну, упевнений відомий політоглядач Олексій Мінаков.

Мінаков в Facebook розкритикував Тимошенко за небезпечний популізм, передає “Діалог.UA“. Тимошенко відвідала Мюнхенську конференцію з безпеки, де зустрілася з директором МВФ Лагард.При розмові вона згадала про фішку своєї передвиборної кампанії. Вона натякнула, що наступна угода України і МВФ має враховувати зниження цін на газ. “Для частини українського електорату (як правило, малограмотних людей) картинка – те, що треба. Це зрозуміло. Справжня боротьба за “зубожілих” людей, проти яких влада влаштувала “тарифний геноцид”.

Читайте также   Данилов не исключил обмен Медведчука и Ко на украинцев-политзаключенных России

Але уявляєте, наскільки непередбаченими і потенційно непослідовними ми виглядаємо для наших західних партнерів”, – обурився Мінаков. Він нагадав, що ринкові ціни на газ – одна з основних вимог МВФ до України і йти на поступки в цьому питанні ніхто не буде.

Блогер певен, що в МВФ сьогодні дуже насторожене ставлення до України. Через слова Тимошенко інвестори підозрюють, що їх хочуть обдурити. “У Крістін Лагард, напевно, винос мозку від деяких наших політиків-популістів … Ще не ставши президентом України і не маючи більшості у Верховній Раді, хтось біжить попереду паровоза і нахабно качає свої права перед світовими фінансовими донорами … Хтось дуже нагадує “Мадуро в спідниці”, – констатував політичний оглядач, запевнивши, що популізм Тимошенко дуже небезпечний.

Читайте также   На Медведчука надели электронный браслет

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий