Трамп назвав дату переговорів з Путіним: деталі

Трамп назвав дату переговорів з Путіним: деталі

Вашингтон хоче «побачити, чи зможе покласти край цій війні».



Президент США Дональд Трамп анонсував переговори з президентом-диктатором РФ Володимиром Путіним у вівторок, 18 березня. Очільник Білого дому наполягає на припиненні війни.


Про це американський лідер повідомив журналістам під час польоту з Флориди до Вашингтона на Air Force One, повідомляє Associated Press.

«Ми побачимо, чи буде у нас щось оголосити, можливо, до вівторка. Я буду говорити з президентом Путіним у вівторок», — сказав Трамп.



За його словами, за вихідні було зроблено «багато роботи». Наразі Вашингтон хоче «побачити, чи зможемо ми покласти край цій війні».

Окрім того, Трамп окреслив теми розмови з кремлівським «фюрером». Президент США розповів, що питання території та електростанції стануть частиною розмови про завершення російсько-української війни.

«Ми будемо говорити про землю. Ми будемо говорити про електростанції», — сказав Трамп. Втім, про які території йдеться, він не уточнив.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий