Треба бути напоготові з документами та тривожними рюкзаками — голова Львівської ОВА

Треба бути напоготові з документами та тривожними рюкзаками — голова Львівської ОВА

Воїни ЗСУ роблять все, щоб захистити нас. Правоохоронці у Львівській області працюють у посиленому режимі. Але кожен несе персональну відповідальність за свою безпеку, зазначив Козицький.
Голова Львівської ОВА Максим Козицький закликав мешканців Львівщини бути напоготові з документами та тривожними рюкзаками й під час сирени спускатися в укриття.


Про це Козицький заявив у відеозверненні.

«Шановні жителі Львівщини! З наближенням Дня Незалежності і в медіа, і у соцмережах з’являється все більше повідомлень про можливі провокації від РФ. Військова агресія Росії проти України триває уже дев’ятий рік. Упродовж останніх пів року ми переконалися, що ніде в країні нема безпечних місць. Тому і 23 серпня, і 24, і щодня до закінчення війни маємо йти в укриття, коли чуємо сигнал тривоги», —  повідомив голова Львівської ОВА.Максим Козицький наголосив, що документи та тривожні рюкзаки про всяк випадок завжди повинні бути напоготові.

Очільник ОВА попросив не ходити вулицями у комендантську годину та нагадав, що на Львівщині вона триває від 23:00 по 05:00.

«Черпайте інформацію лише з офіційних джерел. Наші воїни роблять все, щоб захистити нас. Правоохоронці у Львівській області працюють у посиленому режимі. Але кожен з нас також несе персональну відповідальність за свою безпеку. Спокійного усім тижня», — резюмував Козицький.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий