У Bellincat вважають, що Росія спробує заморозити війну через тиждень

У Bellincat вважають, що Росія спробує заморозити війну через тиждень

Російсько-українська війна буде призупинена через 7-10 днів, а далі керівництво Кремля намагатиметься заморозити конфлікт, щоб не визнавати своєї поразки.


Такий прогноз в інтерв’ю дав журналіст-розслідувач Христо Грозєв із видання Bellingcat, який відстежує дії російських військ та внутрішньополітичну ситуацію у РФ.Його запитали, скільки триватиме війна і коли Україна прийде до перемоги над російським окупантом.

– Складно назвати кінець, бо, найімовірніше, це не буде різкий кінець, що, мовляв, ось сьогодні закінчилася війна. Боюся, що буде період, коли буде незрозуміло – закінчилася війна чи ні. Але кровопролиття не буде більше, і це найважливіше. Я думаю, що ми наближаємось до цього. І це питання тижня чи, можливо, 10 днів, – сказав Христо Грозєв.

Він додав, що російські позиції слабшають, а керівництво у Росії це розуміє.
– Їм вигідніше не називати війну закінченою, але зупинити її на якомусь замороженому етапі, – сказав журналіст-розслідувач.

Він вважає, що на цьому етапі вже в силу увійдуть внутрішньополітичні сили в Росії, завдяки чому буде змінено путінський режим.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий