У Білорусі співачці на три роки обмежили свободу за виконання пісні «Океану Ельзи»

У Білорусі співачці на три роки обмежили свободу за виконання пісні «Океану Ельзи»

Виконавиця виконала хіт українського гурту під назвою «Обійми».
Білоруську співачку Мерієм Герасименко засудили на три роки обмеження свободи через виконання українськомовної пісні.


Так, виконавиця ще 4 серпня минулого року в одному із барів Мінська на підтримку України виконала хіт українського гурту «Океан Ельзи» – «Обійми». Утім, пропагандистам не це не сподобалося, і вони здійняли публічний ґвалт.

Як пишуть розслідувачі моніторингової групи «Беларускі Гаюн», артистка отримала декілька термінів адміністративного арешту, а згодом на неї завели кримінальну справу за участь у протестах 2020 року.Мерієм Герасименко / Фото: instagram.com/meriem_gera

Загалом, відбувся так званий суд, і Мерієм Герасименко отримала три роки «домашньої хімії» (народна назва вироку суду в Білорусі, схожого на умовний строк позбавлення волі в Україні). Тобто артистка залишатиметься вдома з обмеженням свободи. Виконавиці не можна виходити вночі з будинку, відвідувати розважальні заклади, вживати алкоголь та покидати населений пункт без дозволу.

Не лише співачці дісталося за виконання українськомовної композиції. Затримали також і власника бару з дружиною. На них завели кримінальну справу, і суд відбудеться 31 січня.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий