Главная / Новости / Политика / «У цьому погляді — все!» Фото дружини Порошенка викликало захват у мережі

«У цьому погляді — все!» Фото дружини Порошенка викликало захват у мережі

Фотографія сім’ї президента України Петра Порошенка, на якій зображений пронизливий погляд першої леді Марини Порошенко, вразила інтернет.

Знімок був зроблений фотографом Адміністрації президента Михайлом Марківим під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» у Києві 29 січня. Розмістив його позаштатний радник глави держави Юрій Бірюков у Facebook (щоб побачити інші фото родини Порошенка з форуму, доскрольте до кінця).«Погляд. У ньому є все, всі відтінки та всі емоції», — лаконічно підписав він. Фотографія викликала неймовірний захват у мережі. Всього за 11 годин з моменту публікації її лайкнули майже 4 тисячі осіб, понад 700 — поширили. Українці назвали фото дуже зворушливим, душевним і сповненим величезної любові.

На знімку зображені Петро Порошенко, його дружина Марина, син Михайло, доньки-двійнята Олександра та Євгенія, а також маленька онучка Ліза. Проте вся увага фотографа прикута до обличчя першої леді — погляд Марини Порошенко спрямований у бік чоловіка.

Петро Порошенко і його сім’я

Facebook Юрія Бірюкова

«Це дуже гарне фото. Перша леді знає, як зніматися і як бути фотогенічною, і тут не робота на камеру, бо були б інші нахил, ракурс, кути губ. А тут жива емоція, спокійна гордість, куточки губ знову ж, в емоції «true, true». Що найдивніше, вони й справді люблять. Так не дивляться на нелюбих», — написала Катерина Дорохіна.

«Любов і гордість. Яка чудова сім’я. В усіх сенсах. Ось звідки його сила»,— припустила Yulisa Shpilyova.

Читайте также   Пресс-секретарь Зеленского Юлия Мендель написала заявление об увольнении. Ею недоволен Ермак

«Стільки любові, поваги і гордості. Таке не зіграти, це щирі емоції. Я теж хочу вміти так дивитися на чоловіка, бо це дійсно окрилює», — зізналася Владислава Діденко.

«Видно, що вона пишається чоловіком. І є за що!» — зазначив Геннадій Панасенко.

«Це тобі не «Батя, я стараюся», — пригадали відомий вислів дружини колишнього президента України Віктора Януковича — Людмили, який уже став мемом.

Нижче наводимо найемоційніші коментарі під фото родини Порошенка.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий