У «ДНР» за голос на виборах до Держдуми РФ давали мізерний продуктовий набір. Фото «подарунка»

У «ДНР» за голос на виборах до Держдуми РФ давали мізерний продуктовий набір. Фото «подарунка»

Жителям тимчасово окупованої території Донецької області, які проголосували на незаконних російських виборах у Державну думу, видали «презент» – скромний продуктовий набір у дорогу. Так, для голосування власників паспортів РФ організовано привезли на територію країни-окупанта.
Фото «подарунка», який отримали мешканці «ДНР», поділився в суботу, 18 вересня, Telegram-канал Donetchanyn. Як видно на світлині, в складі набору для українських учасників голосування: пляшка мінеральної води, печиво, одне яблуко, шоколадний батончик Snickers, пачка вологих серветок, а ще – прапорець Росії.


«Ціна голосу раба. Люди в коментарях обурюються, що його навіть продати не можна. Колись бізнес-центр України», – написав блогер Donetchnyn.

Зазначається, що такий пайок видали громадянам, яких у ніч на 17 вересня автобусами вивозили в Ростовську область Росії.Пайок для учасників голосування

Як відомо, вибори до Держдуми триденні – з 17 до 19 вересня. За інформацією мережі, перед голосуванням із Донецької області в РФ повинні були запустити 825 автобусів і 12 залізничних маршрутів.

Крім того, понад 1,1 тис. незаконних виборчих дільниць відкрили в окупованому Криму.

У «Л/ДНР» також збирають голоси на місці через спеціальні інфоцентри. Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова розповіла, що жителям Донбасу, які отримали паспорти РФ і не хочуть голосувати, погрожують штрафами та звільненнями.

Скриншот
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий