Главная / Новости / Происшествие / У Києві експоліцейський три роки не ходив на роботу, але отримав близько 400 тис. грн. Фото

У Києві експоліцейський три роки не ходив на роботу, але отримав близько 400 тис. грн. Фото

У Києві співробітники прокуратури викрили колишнього столичного поліцейського, який три роки отримував зарплату, але не ходив на роботу. За цей час він зі своїм начальником привласнили близько 400 тис. грн.Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. З жовтня 2016 по грудень 2019 року чоловік фактично проживав у Львові.«Правоохоронець отримував заробітну плату за роботу в органах поліції міста Києва при цьому на своє робоче місце не виходив. Покладені на нього службові обов’язки не виконував, а фактично проживав у місті Львів», – розповіли в пресслужбі.

Читайте также   В Україні стався землетрус: подробиці


Експоліцейському повідомили про підозру.

У прокуратурі додали, що безпосередній керівник експоліцейського усіма способами переховував від керівництва столичної поліції «факт відсутності свого підлеглого на роботі».

Двом колишнім правоохоронцям повідомили про підозру в привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі.

Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий