У Києві п’яні лікарі знущалися над дівчиною з кровотечею

У Києві п’яні лікарі знущалися над дівчиною з кровотечею

У Києві розгорається новий скандал за участю медиків – лікарі з лікарні №4 Солом’янського району приймали хворих в стані алкогольного сп’яніння
Відео події розмістили в одній з груп в соціальній мережі.


Відомо, що в Солом’янську лікарню привезли 20-річну дівчину з кровотечею, але вся чергова зміна лікарів виявилася п’яною. Постраждалі розповідають, що це було відразу видно неозброєним оком – по поведінці, запаху.

На місце події також виїжджала поліція, але вони тільки склали протокол. Сама зміна, а це 4 лікаря, відмовилися проходити алкотестери Drager, а також підписувати протокол.

«У дочки пішла кров з пупка – защемлення грижі або кіста. Швидка забрала на медмістечко, але там не було УЗОста, тому машина відвезла сюди, щоб підтвердити діагноз. Але діагноз тут підтвердити нікому. Лікар, який прийшов, він навіть рукавички не одягнув, щоб оглянути. Йому кажуть: Одягніть рукавички! Він відповідає: Пішла геть звідси! Після цього прийшов інший лікар, але в такому ж стані. Ми викликали поліцію», – розповіла мати дівчини, яку привезли в лікарню.
Жінці все-таки вдалося домогтися проведення УЗО, знімок показав, що дівчину потрібно оперувати – кіста.

При цьому, стверджує жінка, оперувати там нікому. Один з лікарів не міг навіть сидіти в кріслі – він падав.

«Мене завели в кабінет, в приймальне відділення, мама попросила поміняти клейонку, на яку укладають пацієнтів. Лікар відповів, що цим не займається. Після цього без рукавичок він почав мене оглядати, хоча у мене відкрита кровотеча, там рана. Я попросила взяти рукавички, на що мені відповіли: «Пішла геть звідси!» … Мені потрібна операція, але ніхто не ляже під ніж до п’яного хірурга», – додала Анастасія, дівчина, яку привезли в лікарню.

Журналісту з постраждалою стороною вдалося зайти в лікарню за коментарями безпосередньо медиків. Однак поговорити вдалося тільки з заступником головного лікаря. Він повідомив, що поки не може нічого розповісти, оскільки тільки приїхав і не знає всієї ситуації.

Як повідомлялося раніше, за статистикою, в Україні щороку 4000 людей заражаються внутрішньолікарняними інфекціями. Але реальна цифра в рази більше.

Фіксуються тільки ті випадки зараження, які немає можливості приховати в документах. Всі інші перетворюються в «сам винен».

Тим часом, 90% санітарок в українських медустановах і 50% лікарів не вважають за потрібне проводити дезінфекцію рук перед процедурами або оглядом пацієнта. Багато лікарів працюють в рукавичках, але вони захищають від інфекцій доктора, але не пацієнта.

Найчастіше пацієнти заражаються в дитячих лікарнях, в хірургії та травматології, в пологових будинках і відділеннях, де застосовується штучна вентиляція легенів. В Україні на даний момент гігієна і дезинфекція в лікарнях ніяк не контролюється, за це відповідає тільки головлікар.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий