У Києві розгорівся скандал у дитячому таборі через російську мову: як владнали конфлікт

У Києві розгорівся скандал у дитячому таборі через російську мову: як владнали конфлікт

У Києві розгорівся черговий скандал через російську мову. Хлопчика з дитячого табору Міжнародної тенісної академії нібито змушували розмовляти російською, а один з вожатих питав у дітей, кому потрібна «ваша українська мова».
OBOZREVATEL розбирався, хто винен у конфлікті та як його врегулювали (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).


Киянка Олена Якобчук на своїй сторінці в Facebook написала про подробиці мовного інциденту. Вона зазначила, що на вожатих табору їй поскаржився син.

«Приїхали в Україну, віддала дитину в тенісний Табір – МТА в Києві на базі їх приватної школи. Вкінці тижня забираю, і дитина мені каже: «Тихо, мамо, в нас тут треба російською розмовляти». Я вже там все розказала, але ж що робити? Хто перевіряє заклади навчання? Вожаті при мені дітям кажуть: «Кому она нужна ваша «українська» мова?»– поскаржилася Олена Якобчук.У дитячому таборі в Києві хлопчика нібито змушували розмовляти російською.

За її словами, син перед сном поділився думками, як же допомогти Росії, щоб там все було добре.

Обурена жінка відразу звернулася до керівництва навчального закладу. Вона повідомила, що задоволена швидкою реакцією керівництва Міжнародної тенісної академії

«Я дуже зворушена небайдужістю і взагалі такою реакцією громади. Я годину тому повернулась з МТА, там вже інші дитячі куратори й виховники, розмовляють всі українською. Все вже просто ідеально. Я взагалі в шоці від такої швидкої реакції. Мене запевнили, що більше такого не буде. І все буде добре. І діти розмовлятимуть мовою України й вихователі теж», — зазначила вона.

У Міжнародній тенісній академії OBOZREVATEL розповіли, що конфлікту по суті не було, а хлопчик неправильно зрозумів вожату.

«У нас навчаються різні діти, деякі розмовляють російською, англійською мовою і їх батьки просять звертатися до них цими мовами. Вихователі йдуть їм на зустріч. Хлопчик неправильно зрозумів слова вожатого й вже за годину конфлікт було вичерпаною», – розповіла керівник відділу маркетингу МТА Надія.

Вона запевнила, що ніяких висловлювань про Росію в стінах табору ніколи не звучало. Також в адміністрації зазначили, що сину Олени Якобчук в таборі сподобалося і вона лишилася на другій зміні.

«Мати хлопчика – наша постійна клієнтка. Всі її троє дітей у нас навчаються. Хлопчику таборі подобається і батьки вирішили залишити його на другу зміну», – зазначили в адміністрації тенісної академії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий